Ogłoszenia Biura Nieruchomości, Kościan, ul. Piłsudskiego 22 - WGN

57 ofert

74m², Kościan

Loft na wynajem Kościan

Loft na wynajem Kościan
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Liczba pokoi: 3
Metraż: 74m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM197-769
Cena 2 350 zł
cena / m² 32 zł

Oferta tylko u nas

Lokal usługowy na wynajem Kościan
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 46m²

Oferta na wyłączność

Oferta WL197-764
Cena 1 700 zł
cena / m² 37 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Kościan
Data dodania: 04.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Liczba pokoi: 5
Metraż: 160m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD197-439
Cena 685 000 zł
cena / m² 4 281 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Grunt rolny na sprzedaż Kiełczewo
Data dodania: 04.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Kiełczewo
Metraż: 7749m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG197-702
Cena 499 000 zł
cena / m² 64 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Kościan
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Liczba pokoi: 4
Metraż: 92m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM197-747
Cena 569 000 zł
cena / m² 6 185 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Grunt rolny na sprzedaż Sepienko
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Sepienko
Metraż: 3300m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG197-751
Cena 396 000 zł
cena / m² 120 zł

Oferta tylko u nas

89100m², Łagiewniki

Grunt rolny na sprzedaż Łagiewniki

Grunt rolny na sprzedaż Łagiewniki
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Łagiewniki
Metraż: 89100m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG197-752
Cena 2 700 000 zł
cena / m² 30 zł

Oferta tylko u nas

Lokal biurowy na wynajem Kościan
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Liczba pokoi: 2
Metraż: 40m²

Oferta na wyłączność

Oferta WL197-767
Cena 1 500 zł
cena / m² 38 zł

Oferta tylko u nas

Lokal biurowy na wynajem Kościan
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 43m²

Oferta na wyłączność

Oferta WL197-768
Cena 1 600 zł
cena / m² 37 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Kościan - Dom z dużym potencjałem inwestycyjnym w Kościanie
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Liczba pokoi: 4
Metraż: 180m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD197-758
Cena 579 000 zł
cena / m² 3 217 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Kiełczewo
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kiełczewo
Liczba pokoi: 3
Metraż: 100m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD197-763
Cena 699 000 zł
cena / m² 6 990 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Kościan - Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze Kościan
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Liczba pokoi: 3
Metraż: 63m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM197-766
Cena 465 000 zł
cena / m² 7 381 zł

Oferta tylko u nas

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż Kiełczewo
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kiełczewo
Liczba pokoi: 2
Metraż: 130m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD197-576
Cena 350 000 zł
cena / m² 2 692 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Leszno
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Leszno
Piętro: 4
Liczba pokoi: 3
Metraż: 53.9m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM197-755
Cena 349 000 zł
cena / m² 6 475 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Kościan - Nowoczesne mieszkanie w kamienicy -2 pokoje - 1 piętro
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 60m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM197-765
Cena 419 000 zł
cena / m² 6 983 zł

Oferta tylko u nas

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż Kościan
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Liczba pokoi: 4
Metraż: 109m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD197-742
Cena 490 000 zł
cena / m² 4 495 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Kościan
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Piętro: 4
Liczba pokoi: 4
Metraż: 74.3m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM197-762
Cena 495 000 zł
cena / m² 6 662 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w kamienicy Kościan
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 49m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM197-760
Cena 1 500 zł
cena / m² 31 zł

Oferta tylko u nas

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż Żelazno
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Żelazno
Liczba pokoi: 7
Metraż: 180m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD197-759
Cena 219 000 zł
cena / m² 1 217 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Kościan - Mieszkanie parter ogródek Kościan
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Liczba pokoi: 2
Metraż: 58.8m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM197-725
Cena 269 000 zł
cena / m² 4 575 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom bliźniak na sprzedaż Kurza Góra
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kurza Góra
Liczba pokoi: 4
Metraż: 98m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD197-757
Cena 729 000 zł
cena / m² 7 439 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Nowy Dębiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Nowy Dębiec
Liczba pokoi: 4
Metraż: 60m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD197-721
Cena 790 000 zł
cena / m² 13 167 zł

Oferta tylko u nas

Grunt inwestycyjny na wynajem Kościan
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Metraż: 799m²

Oferta na wyłączność

Oferta WG197-756
Cena 3 200 zł
cena / m² 4 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Wonieść
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Wonieść
Piętro: 1
Liczba pokoi: 4
Metraż: 71.6m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM197-700
Cena 300 000 zł
cena / m² 4 190 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Kościan
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 46m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM197-754
Cena 345 000 zł
cena / m² 7 500 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Stary Gołębin
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Stary Gołębin
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 47.2m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM197-724
Cena 205 000 zł
cena / m² 4 343 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Stary Dębiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Stary Dębiec
Liczba pokoi: 4
Metraż: 92m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD197-713
Cena 860 000 zł
cena / m² 9 348 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Nowy Dębiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Nowy Dębiec
Liczba pokoi: 5
Metraż: 156m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD197-748
Cena 990 000 zł
cena / m² 6 346 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Krzywiń
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Krzywiń
Liczba pokoi: 10
Metraż: 270m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD197-634
Cena 250 000 zł
cena / m² 926 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Iłówiec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Iłówiec
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 48.4m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM197-750
Cena 264 000 zł
cena / m² 5 455 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Srocko Małe
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Srocko Małe
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 54m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM197-706
Cena 195 000 zł
cena / m² 3 611 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Czacz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Czacz
Liczba pokoi: 6
Metraż: 199m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD197-720
Cena 880 000 zł
cena / m² 4 422 zł

Oferta tylko u nas

Dom bliźniak na sprzedaż Leszno
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Leszno
Liczba pokoi: 5
Metraż: 130.64m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD197-738
Cena 745 000 zł
cena / m² 5 703 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Śmigiel
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Śmigiel
Metraż: 575m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG197-643
Cena 94 875 zł
cena / m² 165 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Kurza Góra
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kurza Góra
Metraż: 1229m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG197-680
Cena 292 670 zł
cena / m² 238 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Kurza Góra
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kurza Góra
Metraż: 482m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG197-679
Cena 120 860 zł
cena / m² 251 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Widziszewo
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Widziszewo
Metraż: 624m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG197-694
Cena 152 880 zł
cena / m² 245 zł

Oferta tylko u nas

Budynek handlowy na sprzedaż Kościan
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kościan
Liczba pokoi: 30
Metraż: 3040m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO197-693
Cena 9 600 000 zł
cena / m² 3 158 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w nowym budynku Wonieść
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Wonieść
Liczba pokoi: 3
Metraż: 54m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM197-664
Cena 260 000 zł
cena / m² 4 815 zł

Oferta tylko u nas

Hala produkcyjna na wynajem Gradowice
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Gradowice
Liczba pokoi: 20
Metraż: 1000m²

Oferta na wyłączność

Oferta WO197-638
Cena 18 000 zł
cena / m² 18 zł

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies